ایده آشپزخانه رنگی

32 ایده جذاب دکوراسیون آشپزخانه رنگی برای جذابیت و درخشش رنگها

اگرچه ویژگی‌هایی مانند کاشی‌های سفید و وسایل استیل می‌توانند هر آشپزخانه‌ای را شیک کند، اما بسیاری از طراحان نیز ترجیح می‌دهند که آشپزخانه‌ها با رنگ‌های متمایز برجسته شوند. اگر تا به حال به انتخاب دکوراسیون آشپزخانه رنگی مانند کابینت‌های رنگارنگ آشپزخانه، بازسازی کف‌پوش خود به یک الگوی چشم‌گیر یا حتی انتخاب لوازم قدیمی فکر کرده‌اید؟ شما تنها نیستید! کابینتهای روشن و کاشی‌های رنگارنگ، روش‌های جذاب برای ایجاد تغییری جسورانه و شخصی در فضای آشپزی هستند. برای کمک به ایجاد فضای رنگارنگ رویایی خود، در اینجا 32 ایده دکور آشپزخانه رنگی آورده شده است که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. پس تا پایان این مقاله با فروشگاه اینترنتی زیباهاوس همراه ما باشید.

محتوا نمایش

سبک‌های قدیمی را برگردانید.

سبک‌های قدیمی را برگردانید.

در این آشپزخانه، یک ظاهر تازه از رنگ زرد شاداب، ظاهر قدیمی را با کابینت‌های رنگارنگ آشپزخانه روشن می‌کند. این رنگ در مقابل دیوارهای چوبی طبیعی به طرز شگفت‌آنگیزی مدرن به نظر می‌رسد.

طرح‌های تک رنگ را انتخاب کنید.

طرح‌ها تک را انتخاب کنید.

هنگام تصمیم‌گیری در مورد طرح تک رنگ برای بازسازی آشپزخانه، نیازی به استفاده از رنگ بی‌روح ندارید. در اینجا برای دکوراسیون آشپزخانه رنگی یک رنگ قرمز آتشین استفاده شده  که یک در یک آشپزخانه کوچک اجراء شده است.

ظاهر را به خانه مزرعه‌ای مدرن تغییر دهید.

ظاهر را به خانه مزرعه‌ای مدرن تغییر دهید.

در این آشپزخانه، چندین قسمت رنگارنگ در این آشپزخانه عمدتاً سفید در نظر گرفته شده است. چند چراغ سبز آشپزخانه را روشن می‌کند، همراه با تودوزی که صندلی‌های روستایی را از ساده به شیک تبدیل می‌کند. این طراح را می‌توان برای تکمیل بخش‌های سبز در خانه‌های مزرعه‌ مدرن، پرده‌ای با چاپ برگ را انتخاب کرد. اگر به رنگ سفید علاقه دارید، مقاله دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید را بخوانید.

یک کاشی خلاقانه نصب کنید.

یک کاشی خلاقانه نصب کنید.

کاشی‌های سیمانی با تعدادی پرنده که روی آن نقش بسته است، کمی رنگ به آشپزخانه خاکستری خاموش افزوده است. کاشی‌های شاد در این فضا با ترکیبی از لوازم مدرن و بخش‌های طراحی قدیمی، حس منحصر به فردی را ایجاد می‌کند.

به کف آشپزخانه خود نگاه کنید.

به کف خود نگاه کنید.

چیزهای زیادی برای دوست داشتن دکوراسیون آشپزخانه رنگی این خانه روستایی وجود دارد. برای شروع، شابلون‌ها و رنگ‌ها، کف قدیمی را به‌روز می‌کنند. جزیره قرمز آشپزخانه تضاد شادی را با کاغذ دیواری طرح‌دار زرد ایجاد کرده است که کابینت‌ها را نو می‌کند. دسته آبی و دستگیره‌های کابینت قرمز گیلاسی هر دو به تعادل فضا کمک می‌کنند.

کابینت‌ها را به بلوک رنگی تبدیل کنید.

کابینت‌ها را به بلوک رنگی تبدیل کنید.

این آشپزخانه دارای کابینت‌های اصلی است که با رنگ‌های متفاوت برای هر درب تغییر شکل داده است. هر دو میز صورتی و آبی از پلیمر اکریلیک ساخته شده‌اند.

کاشی‌های آشپزخانه را با هم ترکیب کنید.

کاشی‌های آشپزخانه را با هم ترکیب کنید.

کاشی‌های رنگارنگ یک راه جذاب برای دکوراسیون آشپزخانه رنگی است. برای مثال، کاشی پشتی متفاوت در این آشپزخانه با هم ترکیب شده‌اند و فضا را بسیار جذاب کرده‌اند.

از رنگ‌های خاکی استفاده کنید.

از رنگ‌های خاکی استفاده کنید.

در این خانه استرالیایی، دیوار سبز محیط را با رنگ پوشانده است و در عین حال جلوه‌ای خاص دارد که رنگ را برای آشپزخانه‌های سفید و آبی مهیا می‌کند.

از کاشی‌های اسپانیایی استفاده کنید.

از کاشی‌های اسپانیایی استفاده کنید.

کاشی‌های اسپانیایی و جزیره‌ای فیروزه‌ای هر دو در این آشپزخانه مشاهده می‌شود. الگوهای برجسته در کاشی، جزئیات تاریخی مانند درب‌های کابینت شیشه‌ای رنگی و جزئیات معماری داخلی را تکمیل می‌کند.

رنگ‌آمیزی متفاوتی داشته باشید.

رنگ‌آمیزی متفاوتی داشته باشید.

کاغذ دیواری طرح‌دار و مجموعه‌ای از اشیاء عجیب و غریب، این آشپزخانه را رنگ‌آمیزی می‌کند. اگر حاضر نیستید از کاغذ دیواری استفاده کنید؛ می‌توانید جنس‌های قابل جدا شدن را انتخاب کنید که در آینده قابل تعویض باشد.

رنگ ها و الگوهای پررنگ را با هم مخلوط کنید.

رنگ ها و الگوهای پررنگ را با هم مخلوط کنید.

برای زنده‌کردن این فضای آشپزخانه بی‌رنگ، از رنگ‌های مختلف سبز، آبی و نارنجی استفاده کرده است. پارچه‌های طرح‌دار زیبایی را بیشتر کند، در حالی که سه رنگ نارنجی و صندلی‌های آبی، میز جزیره‌ای آشپزخانه را به مرکز ثقل تبدیل کرده است.

به عقب برگردید.

ایده دکوراسیون آشپزخانه رنگی

این فضای آشپزی باطراوت، حال و هوای گذشته را زنده می‌کند. درب صفحه زرد در یک بازار از بیرون پیدا شد و بعداً آن را بازسازی کردند. کابینت‌های سبز و قطعات برجسته جمع‌آوری شده به احساس آشپزخانه قدیمی می افزایند.

رنگ روشن را با بافت قابل لمس ترکیب کنید.

رنگ روشن را با بافت قابل لمس ترکیب کنید.

برای دکوراسیون آشپزخانه رنگی، روشن و بافت قابل لمس اجراء شده است. رنگ زرد مانند نئونی در پس‌زمینه، بقیه فضا را تثبیت می‌کند. کاشی سه بعدی یک پیچیدگی مدرن غیر منتظره با ویژگی‌های شگفت‌انگیز و قابل توجه است.

طراحی قدیمی را ارتقا دهید.

طراحی قدیمی را ارتقا دهید.

رنگ‌های پویا و الگوهای شاداب ترکیبی برنده در این فضای آشپزی با الهام از مناطق گرمسیری هستند. میزهای کهنه به رنگ فیروزه‌ای، رنگ دیوار را تکمیل می‌کند، که با سقف نارنجی شاداب پوشانده شده است. کاشی‌های پشتی چند رنگ در مقابل کابینت‌های سفید خودنمایی می‌کند.

از چیزهای غیر طبیعی با رنگ‌های اصلی استفاده کنید.

از چیزهای غیر طبیعی با رنگ‌های اصلی استفاده کنید.

در اینجا، فضای آشپزی عمدتاً سفید رنگ تایید می‌کند که رنگ‌های اصلی چیزی جز سادگی هستند. جزیره آشپزخانه آبی و صندلی‌های قرمز، قطعات مصنوعی هستند که در مقابل فضایی مدرن و روشن ظاهر می‌شوند.

از لوازم جانبی رنگارنگ برای تقویت روحیه استفاده کنید.

از لوازم جانبی رنگارنگ برای تقویت روحیه استفاده کنید.

لوازم جانبی رنگارنگ می‌توانند خیلی سریع حال و هوای هر محیطی را در خانه تقویت کنند. در اینجا، مجموعه‌ای از ظروف غذاخوری سرامیکی چند رنگ، آشپزخانه را برای تقویت روحیه مهیا کرده است.

هویت را به مینیمال تبدیل کنید.

هویت را به مینیمال تبدیل کنید.

چه کسی می‌گوید یک آشپزخانه مینیمال باید ساده باشد؟ این فضای کوچک پخت‌و‌پز دارای کابینت‌های تخت و مدرن با بخش‌های مختلف آبی است.

میز جزیزه‌ای خود اصلاح کنید.

میز جزیزه‌ای خود اصلاح کنید.

رنگ‌های گرم این آشپزخانه مزرعه‌ای را فوق العاده دوست داشتنی کرده است. این فضا دارای یک جزیره قرمز گیلاسی با سه صندلی است. هنر روی دیوارها و ظروف غذاخوری تزئینی جذابیت رنگارنگ را افزایش می‌دهد.

از ترکیب رنگ‌های متضاد استفاده کنید.

از ترکیب رنگ‌های متضاد استفاده کنید.

این دکوراسیون آشپزخانه رنگی، تصویر یک خانه ساحلی که توسط معماران بازسازی شده است را نشان می‌دهد. لوازم فیروزه‌ای، آشپزخانه را با رنگی شاد بهبود می‌بخشد. در‌ب‌های قرمز و چهارپایه‌هایی با مارک کوکاکولا هر دو منحصر به فردی هستند. سه آویز آلومینیومی روشنایی روی سینک را فراهم می‌کند. کاشی‌ها حال و هوای کنار ساحل را تقویت می‌کنند. چیزی که آشپزخانه را به‌روز کرده است؛ میز بتنی است، یک ویژگی ساده که تأثیر زیادی می‌گذارد.

عناصر را با هم ترکیب کنید.

بهترین ایده های دکوراسیون آشپزخانه رنگی

دیوارهای سفید و کابینت‌های آبی، عناصر ضروری در این آشپزخانه کلبه‌ای جذاب هستند. همچنین کاشی‌های کلاسیک حسی ماندگار را به آشپزخانه افزوده است. پنل‌های قفسه روی یخچال به جای برجسته شدن به دستگاه کمک می‌کند تا با هم ترکیب شود.

رنگ را به دکور اضافه کنید.

رنگ را به دکور اضافه کنید.

افزودن روشنایی هنگام ایجاد این فضای آشپزی بسیار مهم است. چندین عنصر در دکوراسیون آشپزخانه رنگی این عکس نقش داشتند که مهم‌ترین آنها کاشی‌های پشتی سبزآبی شاداب است. یکی دیگر از جزئیات جالب، یک قفسه عمودی پر از کتاب‌های آشپزی رنگارنگ است.

انواع کاشی‌ها را ترکیب کنید.

انواع کاشی‌ها را ترکیب کنید.

طراحی منحصر به فرد دکوراسیون آشپزخانه خود را با کاشی پشتی بی‌نظیر بیان کنید. هنگامی که صاحبان این خانه می‌خواستند رنگ‌های داخلی خود را آشکار کنند، به موزاییک مرکوری روی آوردند.

یک آشپزخانه روستایی شاد ایجاد کنید.

یک آشپزخانه روستایی شاد ایجاد کنید.

یک جزیره آشپزخانه زرد رنگ در این آشپزخانه لنگر انداخته است. کابینت‌های بالایی که با کاغذ دیواری صورتی پوشیده شده‌اند، فضای روشن و سفید را از بین می‌برند. مبلمان سبز و آبی همراه با بالش‌های طرح‌دار، یک فضای صبحانه‌خوری چشم‌‌نواز را ایجاد می‌کند.

جزئیات تاریخی را حفظ کنید.

جزئیات تاریخی را حفظ کنید.

این آشپزخانه الهام گرفته از دهه 1880، برای یک خانه طراحی شده است. این کار جزئیات تاریخی را در سراسر خانه به تصویر می‌کشد. تمام کابینت‌ها به رنگ آبی قدیمی رنگ‌آمیزی شده‌اند. صفحات برنجی روی درب‌های کابینت با ظاهر قدیمی مطابقت دارد.

با کاشی پشتی شیشه‌ای، تمایز را ایجاد کنید.

با کاشی پشتی شیشه‌ای تمایز را ایجاد کنید.

یک آشپزخانه بی‌رنگ یک بوم خالی برای انفجار پشتی با رنگ‌های شاد است. از رنگ‌ها برای ایجاد این چیدمان چشم‌نواز استفاده شده است. یک صفحه شیشه‌ای از کاشی پشتی محافظت می‌کند، در حالی که چهارپایه‌های قرمز فضا را یکپارچه می‌کند.

جزئیات تاریک و روشن را با هم ترکیب کنید.

جزئیات تاریک و روشن را با هم ترکیب کنید.

آشپزخانه سفارشی مشکی و خاکستری از کابینت‌های براق بالایی رنگارنگ بهره می‌گیرد. به لطف سایه تیره در نصب کابینت مدرن، رنگ‌های روشن بدون سبقت گرفتن از فضا، جذابیت خاصی را به آن اضافه می‌کند.

لوازم رنگارنگ را نصب کنید.

لوازم رنگارنگ را نصب کنید.

در این طراحی به آشپزخانه‌ای تیره و تاریک، جان تازه‌ای بخشیده است. ویژگی شگفت‌انگیز در این فضای آشپزی روستایی، طیف فرانسوی به رنگ آبی دلفت (Delft blue) است. یک کابینت سبز و ترکیبی از لوازم آشپزخانه کوچک، مکمل‌های دلپذیری از رنگ‌های زنده می‌بخشد.

بک‌گراند عجیب و غریب را انتخاب کنید.

بک‌گراند عجیب و غریب را انتخاب کنید.

در این تصویر برای دکوراسیون آشپزخانه رنگی طراح با اضافه کردن چهارپایه های زرد رنگ و کاغذدیواری طرح‌دار آناناسی، رنگ این آشپزخانه سفید را انتخاب کردند. این نکات رنگی ساده به لطف انتخاب یک رنگ روشن و شاد، تأثیر قابل توجهی ایجاد می‌کند.

سادگی را حفظ کنید.

سادگی را حفظ کنید.

دو صندلی سبز رنگ به این آشپزخانه کبالتی توسط طراحی اضافه شده است. قفسه‌بندی‌های چوبی روستایی حس گرما را می‌افزایند، که با رنگ‌های سبز خاکی ست می‌شود.

از رنگ صورتی استفاده کنید.

از رنگ صورتی استفاده کنید.

هیچ رنگی به اندازه صورتی بازیگوش نیست. در این آشپزخانه صورتی رنگ دلپذیر فضای سفید را برق می‌بخشد. لوستر «بلینگ» و روکش‌های طرح‌دار روی صندلی‌ها، به کوراسیون آشپزخانه رنگی حال و هوای متفاوتی اضافه کرده است.

مرکز ثقل ایجاد کنید.

مرکز ثقل ایجاد کنید.

یک سینک سنگی می‌تواند بافت و رنگ را به فضای آشپزی اضافه کند. در این آشپزخانه روستایی مزرعه‌ای، یک نمونه سنگ به زیبایی با جزیره آشپزخانه زرد و جزئیات زرد کوچک‌تر در سراسر آشپزخانه ست می‌شود.

اثاثیه یا لوازم داخلی خود را ارتقا دهید.

اثاثیه یا لوازم داخلی خود را ارتقا دهید.

پارچه‌ای با چاپ قرمز میل مشتری به رنگ را در این فضای آشپزی برآورده شده است. تمرکز متریال‌ در گوشه میز صبحانه‌خوری است و صندلی‌های ناهارخوری قرمز به سبک سنتی را تکمیل می‌کند.

سخن پایانی

در این مقاله 32 ایده مختلف برای دکوراسیون آشپزخانه رنگی ارائه شده است. شما هم اگر دوست دارید از این نوع دکوراسیون برای آشپزخانه خود استفاده کنید، می‌توانید از این ایده‌ها کمک بگیرید و یکی از آن‌ها را اجرائی کنید.

منبع: thespruce.com

5/5 - (1 امتیاز)
محصولات

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مقالات

زیباهاوس