دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید

دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید – 38 ایده آشپزخانه سفید

آشپزخانه‌های تمام سفید پتانسیل طراحی فراوانی دارند. فضای شیک شما یک بوم برای کوچکترین جزئیات شما فراهم می‌کند، خواه اینکه سخت‌افزار کابینت شما دارای رنگ سرد باشد یا دارای یک دسته قهوه‌ای تازه باشد. برای اثبات آن، ما آرشیویی از بهترین دکوراسیون آشپزخانه‌ با رنگ سفید را جمع‌آوری کرده‎‌ایم تا از آن‌ها به عنوان الهام استفاده کنیم. از چیدمان‌های خانه‌های مزرعه‌ای گرفته تا شاهکارهای مدرن، این آشپزخانه‌ها ثابت می‌کنند که رنگ سفید برابر با یک دکور خلاقانه است. در این مقاله از فروشگاه اینترنتی زیبا هاوس، به 38 ایده جذاب برای دکوراسیون آشپزخانه‌ رنگ سفید خواهیم پرداخت؛ پس تا آخر پست را حتماً مطالعه بفرمایید.

محتوا پنهان

از سبک تقارن استفاده کنید.

ایده 1 دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید

دوبل دیدن؟ بله درست است گاهی اوقات لازم است از یک کارهای گول‌زننده را به یک آشپزخانه سفید وارد کنید. تصویر بالا یک نمونه از این کارها است که در آن از آویزهای دوتایی و چهار پایه‌های قدیمی استفاده شده است.

هنر را اضافه کنید.

ایده 2 دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید

هرگز قدرت هنر بزرگ را دست کم نگیرید. در تصویر بالا طراح قطعات خاموش را در این آشپزخانه تازه بازسازی شده گنجانده است.

قفسه‌های باز را انتخاب کنید.

ایده 3 دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید

این تصویر نشان می‌دهد که یک آشپزخانه تمام سفید می‌تواند یک بوم نقاشی عالی برای نشان دادن همه بشقاب‌ها، ظروف آشپزخانه و تنقلات شما باشد. بعضی از طراح‌های دکوراسیون، برای کامل کردن ظاهر دکور از قفسه‌های شناور استفاده می‌کنند.

از رنگد‌انه‌های قوی استفاده کنید.

ایده 4 دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید

سفید ممکن است رنگ اصلی آشپزخانه شما باشد؛ اما در نظر داشته باشید نباید تنها رنگ نیز باشد. در این تصویر مشاهده می‌کنید طراح از یک میز صورتی در داخل آشپزخانه استفاده کرده و با ایجاد کنتراست (تضاد رنگ)، بهترین ترکیب را به وجود آورده است.

از ظاهر قدیمی استفاده کنید.

ایده 5 دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید

برای اینکه آشپزخانه شما خیلی سفید به نظر نرسد، از ظاهر قدیمی استفاده کنید. با میزهای خمیده و همچنین دیوارها و کف‌های کاشی کاری شده، این آشپزخانه کوچک، احساس خیلی خوبی را به شما خواهد داد.

از ارتفاع آشپزخانه استفاده کنید.

ایده 6 دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید

آیا آماده‌اید تا هیجان را به آشپزخانه کاملاً سفید خود بیاورید؟ در این تصویر، طراح از وسایل روشنایی استفاده کرد تا سقف شیب‌دار را بپوشانند، چشم را به سمت بالا بکشند و اتاق را بسیار بزرگ‌تر نشان دهند.

خوشگل بشینید.

ایده 7 دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید

دکوراسیون آشپزخانه‌ رنگ سفید اغلب به سرد بودن شهرت دارند. بنابراین چه راهی بهتر از اضافه کردن چند صندلی مناسب برای تغییر ظاهر دکور؟ در این تصویر از چهار پایه‌های چوبی ظاهر آشپزخانه را کامل کرده است.

از چوب استفاده کنید.

ایده 8 دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید

برای دکوراسیون آشپزخانه‌ سفید، مواد طبیعی مانند چوب را به کار ببرید. در این خانه، فضای خنثی را با عناصر چوبی گرم کردند.

ترکیب کنید و مطابقت دهید.

ایده 9 دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید

چرا وقتی می‌توانید دو جنس را انتخاب کنید، به یک جنس بسنده کنید؟ در این تصویر طراح به طرز ماهرانه‌ای پایه چوبی آجدار و کوارتزیت را در این آشپزخانه سفید کنار هم قرار داده است.

از رنگ صورتی ملایم کمک بگیرید.

ایده 10 دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید

در نگاه اول، آشپزخانه در این تصویر کاملاً سفید به‌نظر می‌رسد. اما واقعیت این نیست؛ بلکه دیوارها به کمک رنگ صورتی ملایم به صورت نازک رنگ شده است. این رنگ، کابینت‌های و میزهای کابینت را خنثی می‌کند و گرما را به دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید خواهد بخشید.

از رنگ‌های خنثی استفاده کنید.

ایده 11 دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید

اگر فکر آشپزخانه کاملاً سفید، بیش از حد بی‌روح به‌نظر می‌رسد، می‌توانید رنگ‌های خنثی را هم استفاده کنید. در تصویر، طراح دکور، کابینت خاکستری را با فضای سفید هماهنگ کرده و با صندلی‌های باری و نورپردازی، آن را به روز کرده است.

با سنگ‌ها کار کنید.

ایده 12 دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید

برای دکوراسیون آشپزخانه‌ رنگ سفید می‌توانید از سنگ کمک بگیرید. به کمک یک سینک جزیره‌ای برجسته، آشپزخانه کاملاً سفید خود را به یک فضای شگفت‌انگیز تبدیل کنید. در این تصویر از سنگ خاکستری برای ایجاد سینک استفاده شده است و آن را به یک نقطه خاص در کل خانه تبدیل کرده است. همچنین یراق‌آلات سینک و استفاده از یک لوستر قدیمی، ظاهر را کامل می‌کند.

آشپزخانه را همیشه جذاب نگه دارید.

ایده 13 دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید

صاحبان این خانه چیزی جز پذیرایی کردن را دوست ندارند و آشپزخانه سفید کلاسیک آن‌ها به عنوان مکان مناسبی برای مهمانی‌های آن‌ها عمل می‌کند. این فضا شامل لوازم خانگی برند و همچنین چهارپایه‌هایی با طراحی خاص است که زیر یک میز سنگ مرمر قرار دارند.

چراغ‌های آویز خود را کامل کنید.

ایده 14 دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید

طراح دکور این تصویر، یک آشپزخانه کلاسیک را برای یک مدیر طراحی کرده است. چراغ‌های آویز خاص و صندلی‌های بار، این ظاهر را کامل می‌کند.

همه را یکی کنید.

ایده 15 دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید

این تصویر، درس ساختن فضایی تک رنگ با شخصیت را نشان می‌دهد. سطوح و کابینت کاملاً سفید، طراحی چشمگیری را ایجاد می‌کند.

با شکل‌ها بازی کنید.

ایده 16 دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید

طراح و بنیانگذار Ave Home، طرح دکوراسیون آشپزخانه سفید روشن را برای خانه خود در انتخاب کرد. کابینت خاکستری نرم، کفپوش چوبی سخت، همراه با طیف رنگی لاکانش مشکی و برنجی، به تعادل ظاهر کمک می‌کند.

روی نقاط قوت تاکید کنید.

ایده 17 دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید

آپارتمانی که در تصویر بالا طراحی شده است، دارای آشپزخانه سفید صیقلی است که با چراغ‌های خاص در بالای سینک جزیره‌ای کامل شده است. یک جفت چهارپایه سفید در این آشپزخانه طراحی را بهبود می‌بخشد.

با ارتفاع بازی کنید.

ایده 18 دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید

برای این آشپزخانه، طراح دکور، طراحی مینیمالیستی را انتخاب کرده است. او فضا را با کابینت‌های سفید، لوازم استیل ضد زنگ و آویزهای شیک تجهیز کرده است. تیرهای در معرض دید و کفپوش چوبی حس ساده و صمیمانه را به طرح می‌بخشد.

سینک جزیره‌ای خود را به قاره تبدیل کنید.

ایده 19 دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید

در این تصویر طراح یک آشپزخانه سنتی روستایی را وارد مرحله جدیدی می‌کنند و با تبدیل آن به یک پالت کاملاً سفید، هنوز هم آن را جذاب نگه داشته است.

فضای خود را مشخص کنید.

ایده 20 دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید

در این طرح ترکیبی از سنگ مرمر سیاه و سفید، همراه با چهارپایه‌ها و کابینت‌های مشکی، طراحی شیکی را ایجاد شده است.

محیط را گرم جلوه دهید.

ایده 21 دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید

در این تصویر، طراح برای دکوراسیون آشپزخانه‌ رنگ سفید یک پلان زیبا را اجرا می‌کند و فضایی به سبک صنعتی دارای یک سینک جزیره‌ای مرمری بزرگ، سه آویز مینیمالیستی و قفسه‌های باز ساخته شده است.

 

با رنگ سیاه و سفید کار کنید.

ایده 22 دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید

در این تصویر از رنگ سفید روشن در خانه مزرعه‌ای صد ساله در روستاهای سوئد استفاده شده است. آشپزخانه سفید رنگ این تصویر با ویژگی‌ها قابل لمس مشکی و به همراه میز بازاری، صندلی‌های صنعتی و چراغ آویز فلزی و چوبی از تکمیل شده است.

دکور را تمیز و خلوت طراحی کنید.

ایده 23 دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید

در این تصویر، طراح، آشپزخانه را به فضایی امروزی تبدیل کرده که پر از کاراکتر است. موارد برجسته این آشپزخانه می‌توان به قفسه‌بندی باز با رنگ چوب روشن و کاشی‌های سفید براق از کف تا سقف است.

سطوح درخشان را انتخاب کنید.

ایده 23 دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید

با توجه به این تصویر می‌توان گفت برای دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید از سبک مینیمالیسم استفاده شدهاست. آشپزخانه کاملاً سفید شامل کابینت، میز و سینک، یراق آلات، و اجاق گاز، همگی دارای سطح براق هستند. همچنین برای کف از موزاییک مرمری استفاده شده است.

خودتان هم سفید زندگی کنید.

ایده 25 دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید

برای دکوراسیون آشپزخانه‌ رنگ سفید، سفید روشن به آن زندگی می‌بخشد. از دیوارهای سفید گرفته تا کابینت‌های سفید، فضای فوق مدرن با احساس خوشایندی را ایجاد می‌کند.

لوازم جانبی جالب توجه را انتخاب کنید.

ایده 26 دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید

در این تصویر، پیشخوان‌ها و سینک‌های آشپزخانه به طور سفارشی ساخته شده‌اند و ماشین ظرفشویی توسط برند Fisher & Paykel ساخته شده است.

از سبک روستایی کمک بگیرید.

ایده 27 دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید

یک چراغ ایتالیایی بالای میز از جنس سنگ آبی و صندلی‌های آمریکایی قرن نوزدهمی در آشپزخانه به سبک روستایی قرار داده شده است. یک صندلی راحتی و یک صندلی استراحت دانمارکی متعلق به قرن وسطی با چرم اصلی خود در نزدیکی شومینه قرار دارند.

معماری را برجسته کنید.

ایده 28 دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید

در این خانه مزرعه سوئدی که قبلاً متروکه بود، فضای آشپزخانه، هود، سینک ظرفشویی و یراق‌آلات همگی از برندهای خاص، پیشخوان ها از سنگ مرمر و کابینت ها به رنگ خاکستری است.

نور طبیعی را بیشتر کنید.

ایده 29 دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید

کابینت سفارشی این آپارتمان در نیویورک نقاشی شده است. میزهای کابینت از سزارستون هستند و ظروف از جنس خاص هستند. وجود پنجره و نور طبیعی باعث درخشش و زییایی هر چه بیشتر آشپزخانه شده است.

کفپوش چوبی را مشخص کنید.

ایده 30 دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید

این آشپزخانه دارای اجاق برتازونی، یخچال فیشر و پیکل و پیشخوان های مرمری است و همچنین به صورت چوبی رنگ‌آمیزی شده است.

آشپزخانه را با اجسام طبیعی پر کنید.

ایده 31 دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید

این یک آشپزخانه داخل یک خانه دورافتاده اروگوئه و دارای چراغ آویز ساخته شده از چرم است، تیر سقف قدیمی است که در یک زمین مجاور پیدا شده است و کف آن از کاشی سیمانی رنگی است.

آشپزخانه را به سبک روستیک نگه دارید.

ایده 32 دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید

کمد آشپزخانه و میزها با روکش مرمر متعلق به قرن نوزدهمی است و کف آن از کاشی سیمانی دست‌ساز فلورانس است، جایی که این خانه روستایی خانوادگی در آن واقع شده است.

از گیاهان طبیعی استفاده کنید.

ایده 33 دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید

برای دکوراسیون آشپزخانه این خانه، کابینت آشپزخانه سفارشی ساخته شده است، چهارپایه‌ها و چراغ‌های آویز توسط شرکت‌های خاص ساخته شده و در دکور آن، از انواع گل و گیاهان آپارتمانی استفاده شده است..

رنگ استیل را نشان دهید.

ایده 34 دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید

آویزهای یک کارخانه از چک اسلواکی و چهارپایه‌های دهه 1940 در آشپزخانه یک خانه شهری در نیویورک استفاده شده است. فر توسط برند Wolf ساخته شده است، کف با کاشی‌های فولادی پوشیده شده است، و راه پله دارای تکیه‌گاه های کابل آویزان است.

از طراحی شبکه‌بندی استفاده کنید.

ایده 35 دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید

صندلی‌های کناری دور میز را در آشپزخانه سفید در نیویورک احاطه کرده‌اند. مجسمه نور آکاری، شمعدان‌ها، کابینت و یراق آلات سینک، سفارشی ساخته شده است.

از ویژگی‌های طراحی گرافیکی استفاده کنید.

ایده 36 دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید

در مزرعه وستچستر یک عکاس، صندلی‌های بار و یک میز چوبی سفارشی همراه با دیوارهای سفید درخشان و کابینت‌های شیشه‌ای شیری وجود دارد.

آشپزخانه را براق نگه دارید.

ایده 37 دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید

برای دکوراسیون آشپزخانه‌ رنگ سفید باید آن را صیقلی نگه دارید. آشپزخانه تصویر دارای هود هواکش سفارشی، کابینت لاک سفید و استیل ضد زنگ و سینک جزیره‌ای شیک پوشیده است.

کابینت‌های متضاد را انتخاب کنید.

ایده 38 دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید

کاشی دیوار شفاف و تمیز به نظر می‌رسد. فضای عمدتاً سفید با قسمت‌های طلایی، از ساعت دیواری قدیمی گرفته تا یراق‌آلات سینک و یک جفت لامپ آویز استفاده شده است.

سخن پایانی

در این مقاله به 38 ایده مختلف برای دکوراسیون آشپزخانه‌ به رنگ سفید پرداخته شد. هر کدام از ایده‌ها دارای جذابیت خاص خود هستند که می‌توانید با توجه به سلیقه خود رد خانه خود از آن استفاده کنید. شما کدام ایده را برای آشپزخانه خود پسند کردید؟! اگر به ایده‌های بیشتری برای دکور سفید آشپزخانه نیاز دارید، مقاله انواع دستگیره برای کابینت سفید را با 30 ایده جدید مشاهده کنید.

منبع: elledecor.com

5/5 - (1 امتیاز)
محصولات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مقالات

زیباهاوس