انواع دستگیره برای کابینت سفید

انواع دستگیره برای کابینت سفید – 30 ایده دستگیره کابینت برای دکور سفید

وقتی نوبت به طراحی آشپزخانه می‌رسد، از کابینت گرفته تا کاشی‌ها، سنگ کابینت آشپزخانه تا وسایل روشنایی، تصمیمات زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. اما جزئیات کوچک مانند یراق کابینت چطور؟ ممکن است فکر کنید که این قسمت بسیار کوچک هستند، بله همین‌طور است. با این حال، یراق کابینت، جواهرات کابینت آشپزخانه به خصوص برای کابینت‌های سفید هستند. دستگیره برای کابینت سفید به راحتی می‌تواند زیبایی آشپزخانه شما را بهبود ببخشد و سبک فضای شما را به شدت تغییر دهد. اگر شما هم در حال جستجو دستگیره برای کابینت سفید هستید، همراه این مقاله از فروشگاه اینترنتی زیبا هاوس باشید تا در ادامه، 30 طرح مختلف را برای کابینت‌های آشپزخانه شما ارائه کنیم.

محتوا نمایش

دستگیره مشکی برای کابینت‌های سفید و میز جزیره‌ای چوبی

دستگیره کابینت مشکی برای کابینت‌های سفید و میز جزیره‌ای چوبی

این  طرح دارای جزئیات بسیار کوچک است که آشپزخانه روشن را چشم‌گیر می‌کند. دستگیره سیاه کابینت! هارمونی دل‌انگیزی با دستگیره‌های ساده و لوستر مشکی  و تضاد خوبی با کابینت‌های سفید ایجاد می‌کند. تضاد متریال مشکی مات با رنگ سفید فضای متفاوتی را ایجاد کرده است.

طراحی آشپزخانه سنتی با کابینت مایل به سفید و کاشی‌های چپ و راست

طراحی آشپزخانه سنتی با کابینت مایل به سفید و کاشی‌های چپ و راست

کابینت‌های سفید آشپزخانه و دستگیره طلایی چقدر شیک و زیبا به نظر می‌رسند، درست است؟ این طراحی می‌تواند خیلی زیبا باشد. در حالی که کاشی‌های کف چپ و راست خاکستری و کابینت‌های مایل به سفید تغییر رنگ ملایمی را ایجاد می‌کند رنگ طلایی دستگیره برای کابینت سفید، سادگی را به آن اضافه کرده است.

ظرافت سطوح طلایی و کابینت آشپزخانه سفید

ظرافت سطوح طلایی و کابینت آشپزخانه سفید

قطعاً ظاهر شیک رنگ زرد، چه طلایی و چه برنجی، فضای بسیار متفاوتی به محیط می‌بخشد. در حالی کابینت‌های آشپزخانه سفید بر سادگی تاکید دارند، دستگیره طلایی کابینت سفید این سادگی را به سطح بعدی می‌برد.

آشپزخانه سفید با میزهای کوارتز سفید با میز جزیره‌ای

آشپزخانه سفید با میزهای کوارتز سفید با میز جزیره‌ای

این آشپزخانه که از طراحی شگفت‌انگیزی برخوردار است، با ویژگی‌های چشم‌گیر خود فضایی فوق‌العاده به محیط بخشیده است. از جزئیات طلایی روی درب‌های کابینت شیشه‌ای گرفته تا جزئیات طلایی روی دکمه‌های فر، همه قطعات با یکدیگر هماهنگ به نظر می‌رسند. طراحی آشپزخانه تمیز و روشن نشان داده شده است. میزهای کوارتز سزارستون و میز جزیره‌ای اطراف آشپزخانه را احاطه کرده‌اند و این کار به حداکثر استفاده از فضا کمک می‌کند.

دستگیره طلایی با میز جزیره آبی و سطح قهوه‌ای تیره

دستگیره طلایی با میز جزیره آبی و سطح قهوه‌ای تیره

گرمای ایجاد شده توسط رنگ‌های آبی تیره و قهوه‌ای تیره بسیار خوشایند خواهد بود. البته این ظاهر گرم در محیط با رنگ طلایی دستگیره برای کابینت حال و هوای کاملاً متفاوتی به خود می‌گیرد. رنگ‌های سفید، قهوه‌ای و آبی به ایجاد ظاهری طبیعی و مدرن کمک می‌کنند. زیباترین جنبه، جلوه باشکوه دستگیره طلایی است که زیبایی عاری از تجمل و تزیین را به سادگی رنگ سفید می‌افزاید.

حالا که به این بخش مقاله رسیدید، بد نیست مقاله راهنمای انتخاب دستگیره کابینت را هم مشاهده کنید.

دستگیره کروم و نیکل صیقل خورده برای کابینت‌های سفید

دستگیره کروم و نیکل صیقل خورده برای کابینت‌های سفید

دستگیره کروم یا نیکل صیقل خورده، محبوب‌ترین جنس یراق برای سال‌های طولانی است. این طراحی می‌توانند با زیبایی‌های متفاوت خود، تأثیرات بصری متفاوتی را ارائه دهند. زیبایی براق این روکش‌ها کاملاً با ظاهر روشن کابینت‌های سفید مطابقت دارد.

دستگیره کروم برای کابینت‌های سفید و لوازم استیل ضد زنگ

دستگیره کروم برای کابینت‌های سفید و لوازم استیل ضد زنگ

کفپوش‌های تیره و کابینت‌های سفید آشپزخانه، فضایی گرم ایجاد می‌کند که با دستگیره کروم می‌درخشد. کاشی‌های سرامیکی سفید زیبا و میزهای خاکستری به خوبی با هم هارمونی دارند. این طراحی آشپزخانه ساده با گزینه‌های رنگی زیبا است.

دستگیره فلزی برای کابینت‌های سفید و سنگ کابینت مشکی

دستگیره فلزی برای کابینت‌های سفید و سنگ کابینت مشکی

هماهنگی کابینت آشپزخانه سفید با رنگ قهوه‌ای روشن عالی به نظر می‌رسد. محیط واقعا روشن و شاد است. سنگ کابینت مشکی و رنگ خاکستری دستگیره برای کابینت سفید یک طیف تک رنگ را ارائه می‌دهند. شیر آب طلایی و لوستر طلایی در سینک جزیره‌ای ظرافتی متفاوت به ظاهر این آشپزخانه بزرگ می‌بخشد.

آشپزخانه سفید با چوب و فلز

آشپزخانه سفید با چوب و فلز

اگر می‌خواهید یک آشپزخانه سفید را زنده کنید، جزئیات چوبی را به آن اضافه کنید. چنین اجزای کوچکی در میز جزیره‌ای یا کابینت‌ها، واقعا فضای گرم و دوستانه‌ای به محیط می‌بخشد. کابینت چوبی استفاده شده در این آشپزخانه و بخش چوبی که با آن ادغام شده است، مجموعه بسیار زیبایی را تشکیل می‌دهد. سخت‌افزار کروم، کف خاکستری، و لوازم استیل ضد زنگ به شیوه‌ای مدرن ترکیب می‌شوند.

آشپزخانه مدرن لوکس با کاشی دیواری راه راه و میز جزیره اونیکس

آشپزخانه مدرن لوکس با کاشی پشتی راه راه و میز جزیره اونیکس

زیبایی باورنکردنی سینک جزیره‌ای مرمری، ما را به خود جذب می‌کند و نقش‌ها و رنگ‌های آن به‌طرز چشم‌گیری زیبا هستند. البته کابینت‌های سفید آشپزخانه و کاشی‌های پشتی راه راه در به وجود آمدن این زیبایی نقش دارند. کف چوبی تیره و نوار خاکستری تیره تمام تلاش خود را می‌کنند تا بر جزیره مرمری با کابینت‌های سفید تأکید کنند. در حالی که در این آشپزخانه، همه چیز بسیار امروزی به نظر می‌رسد، دستگیره کابینت برنجی گرمی را به محیط اضافه می‌کند.

طراحی آشپزخانه امروزی سفید با کف چوبی تیره و کاشی پشتی سنگ مرمر

طراحی آشپزخانه امروزی سفید با کف چوبی تیره و کاشی پشتی سنگ مرمر

در طراحی‌ امروزی آشپزخانه‌ها اغلب از خطوط ساده استفاده می‌شود و ما از تنوع روی سطح مواد برای زیباتر شدن این سادگی به شیوه‌ای مدرن استفاده می‌کنیم. در این طراحی آشپزخانه، سبک طراحی امروزی به سادگی توجه ما را به خود جلب می‌کند. پارکت‌های تیره رنگ، کابینت‌های سفید آشپزخانه را برجسته می‌کند. کاشی‌های پشتی و میزهای مرمری با لبه‌های منحنی نیز خطوط را ملایم می‌کند و از ظاهر سخت دور می‌شوند. یراق نیکل نیز این ظاهر امروزی را تکمیل می‌کند.

دستگیره نیکل صیقل خورده برای کابینت‌ها و میزهای سفید

دستگیره نیکل صیقل خورده برای کابینت‌ها و میزهای سفید

عظمت رنگ سفید و کفپوش‌های چوبی روشن به گرمی در آشپزخانه از ما استقبال می‌کنند. در این آشپزخانه، ظاهری بسیار شیک و مدرن با لوازم استیل ضد زنگ به تصویر کشیده شده است. لوازم شیشه‌ای در وسایل روشنایی ظرافت متفاوتی به محیط می‌بخشد. رنگ نیکل صیقل خورده دستگیره برای کابینت سفید، جلوه بسیار زیبایی را ایجاد می‌کند.

دستگیره کابینت برنجی برای کابینت‌های سفید و کاشی‌های پشتی سفید

دستگیره کابینت برنجی برای کابینت‌های سفید و کاشی‌های پشتی سفید

اخیراً جنس‌هایی با روکش برنجی بسیار رواج پیدا کرده است. کابینت‌های ساده و سفید آشپزخانه در این آشپزخانه با کف چوبی ترکیب شده‌اند، در حالی که دستگیره‌های روکش برنجی به سادگی آن‌ها ظرافت بخشیده است. ظاهر براق دستگیره کابینت برنجی زیبایی را افزایش داده است.

کابینت آشپزخانه سفید با دستگیره مشکی

کابینت آشپزخانه سفید با دستگیره مشکی

این طراحی آشپزخانه روشن، از تضادها و جزئیات بسیار زیبا استفاده می‌کند. کنتراست ملایم میز جزیره سرمه‌ای و کفپوش‌های چوبی تیره، هماهنگی کابینت سفید آشپزخانه با این کفپوش را به وجود آورده است. استفاده از دستگیره‌های مشکی بر روی کابینت‌های آشپزخانه سفید، ظاهری مینیمال ایجاد کرده است. همچنین، استفاده از هر دو دستگیره‌های دکمه‌ای و کشیدنی در کنار هم به جذابیت بصری افزوده است. چیزی که ظرافت را در محیط نشان می‌دهد دستگیره‌های برنجی است که در میز جزیره‌ای استفاده شده است. همچنین به لطف باز شدن پنجره، نور طبیعی وارد اتاق می‌شود.

دستگیره کابینت برنجی صیقلی برای کابینت‌های سفید با کف چوب تیره

دستگیره کابینت برنجی صیقلی برای کابینت‌های سفید با کف چوب تیره

 

اگر می‌خواهید ظاهری شیک به آشپزخانه خود ببخشید، دستگیره کابینت برنجی بهترین انتخاب برای این کار است؛ و اگر می‌خواهید فضایی گرم به آن اضافه کنید، مواد چوبی با بافت طبیعی به شما کمک می‌کند. میزهای سفید و مرمری به ظاهر گرم کف مشکی در این آشپزخانه سیاه و سفید افزوده است.

کابینت آشپزخانه مدرن سفید با کاشی پشتی سبز و دستگیره کابینت مشکی

کابینت آشپزخانه مدرن سفید با کاشی پشتی سبز و دستگیره کابینت مشکی

وقتی به این آشپزخانه نگاه می‌کنیم، می‌بینیم که کفپوش‌های چوبی به گرمی از ما پذیرایی می‌کنند. طبیعی بودن پیشخوان‌های مرمری و مواد چوبی فضای خوبی به آشپزخانه می‌بخشد. البته کابینت‌های سفید آشپزخانه و کاشی‌های پشتی سبز سهم بیشتری در این طبیعی بودن دارند. کنتراست شیرین ایجاد شده توسط رنگ مشکی دستگیره برای کابینت سفید، محیط را تغییر می‌دهد و هم طراحی ساده‌ای ایجاد می‌کند.

آشپزخانه سفید روشن با دستگیره‌های برنجی

آشپزخانه سفید روشن با دستگیره‌های برنجی

ممکن است دوست داشته باشید از کابینت‌های سفید برای بهبود آشپزخانه خود استفاده کنید. میزهای مرمر سفید و کاشی‌های آجری سفید به سادگی یکدیگر را ترکیب می‌کنند و این به ظاهری تازه کمک می‌کند. دستگیره‌های کابینت برنجی با طراحی خود به آشپزخانه زیبایی می‌بخشد.

کفپوش‌های چوبی با آشپزخانه سفید و کاشی پشتی سفید

کفپوش‌های چوبی با آشپزخانه سفید و کاشی پشتی سفید

این یک حقیقت است وقتی با تضاد سیاه و سفید کار انجام شود، دستگیره‌ها آشپزخانه را تغییر می‌کند و تغییر متفاوتی به فضا می‌بخشد. قفسه‌های چوبی و کف چوبی یک ترکیب زیبا را در کنار هم ایجاد می‌کنند در حالی که کابینت های سفید و کاشی پشتی سفید فضایی روشن و جادار را ایجاد می‌کنند. طراحی مدرن دستگیره‌ برای کابینت سفید ظاهری مدرن به آشپزخانه بخشیده است.

ماشین لباسشویی و کاشی‌های طرح‌دار

ماشین لباسشویی و کاشی‌های طرح‌دار

یک ماشین لباسشویی با رنگ روشن و بزرگ با دستگیره‌های مشکی در این تصویر می‌درخشد. ماشین لباس‌شویی سفید، کاشی‌های سرامیکی طرح‌دار و سفید و پیشخوان‌ها با نور روز که از پنجره وارد می‌شود، همه کمک می‌کنند تا فضای داخلی را کاملاً روشن شود. دستگیره کابینت مشکی رنگ و طرح کاشی‌های روی زمین جلوه‌ای سرزنده به محیط داده است.

کابینت آشپزخانه سفید با دستگیره‌های طلایی و صفحات کوارتز

کابینت آشپزخانه سفید با دستگیره‌های طلایی و صفحات کوارتز

در این آشپزخانه امروزی، میزهای کوارتز و کاشی پشت کابینت، حس لوکسی را بین کابینت‌های سفید به ارمغان می‌آورد. دستگیره‌های طلایی درخشندگی خاصی به آن‌ها اضافه می‌کنند و در عین حال با جذابیت براق خود، حال و هوای مدرنی را به ارمغان می‌آورند.

آشپزخانه روستایی با لوازم استیل ضد زنگ

آشپزخانه روستایی با لوازم استیل ضد زنگ

گاهی اوقات می‌توانید مانند این آشپزخانه از کابینت قفسه‌دار استفاده کنید. قفسه‌های چوبی به خوبی با سرامیک‌های پشتی سفید هماهنگ می‌شوند. کفپوش‌ها و قفسه‌های چوبی با هم هماهنگی ایجاد می‌کنند. میزهای مرمر سفید و کابینت‌های آشپزخانه سفید به خوبی یکدیگر را کامل می‌کنند. تضاد دستگیره‌های مشکی و کابینت‌های سفید، ظرافت را به این نمای زیبا و کامل می‌بخشد. سطح لوازم استیل ضد زنگ با کابین‌‌های سفید و دستگیره‌های مشکی یک طیف تک رنگ ایجاد می‌کند.

آشپزخانه سنتی سفید با کاشتی پشتی خاکستری و سفید

آشپزخانه سنتی سفید با کاشتی پشتی خاکستری و سفید

طراحی آشپزخانه سنتی با فضایی روشن از ما استقبال می‌کند. در حالی که تیرهای چوبی روی سقف‌ها فضایی گرم به محیط می‌بخشد و طراحی بسیار هماهنگی را با کف چوبی ایجاد می‌کند. کابینت‌های سفید آشپزخانه، سنگ‌های مرمر سفید و کاشی‌های پشتی به آرامی نور روز را در فضای داخلی پخش می‌کنند. این ظاهر زیبا با تضاد شیرین رنگ مشکی دستگیره برای کابینت همراه است.

دستگیره کابینت برنجی برای کابینت‌های سفید تخت

دستگیره کابینت برنجی برای کابینت‌های سفید تخت

درب‌های کابینت تخت نشانه طراحی داخلی امروزی هستند. اگرچه رنگ‌های خاکستری بیشتر برای یراق انتخاب می‌شوند، اما شاهد ظرافت باورنکردنی دستگیره برنجی با مواد چوبی در این آشپزخانه هستیم. یک آشپزخانه ساده و شیک با طراحی تازه خود از ما پذیرایی می‌کند.

آشپزخانه امروزی با کاشی‌های مربعی و دستگیره‌های طلایی

آشپزخانه امروزی با کاشی‌های مربعی و دستگیره‌های طلایی

به کاشی‌های ریز و زیبا نگاه کنید! آنه‌ا با کابینت‌های آشپزخانه مدرن سفید صفحه تخت، بسیار زیبا به نظر می‌رسند. لوازم استیل ضد زنگ با کمک طراحی مینیمالیستی دستگیره کابینت طلایی، ظاهری مدرن ایجاد کرده است.

دستگیره کابینت برنز برای کابینت‌های سفید و کاشی‌های پشتی بژ

دستگیره کابینت برنز برای کابینت‌های سفید و کاشی‌های پشتی بژ

هماهنگی کابینت‌های سفید آشپزخانه و هود چوبی با کاشی‌های پشتی بژ، گرمای فوق العاده‌ای به محیط می‌بخشد. استفاده از هود چوبی با بافت طبیعی خود محیط گرم فوق‌العاده‌ای را به آشپزخانه اضافه می‌کند. رنگ برنز دستگیره برای کابینت سفید مدلی شیک است و با چوب بسیار سازگار است.

آشپزخانه سیاه و سفید با صفحات سنگ اسلب

آشپزخانه سیاه و سفید با صفحات سنگ اسلب

تضاد رنگ‌های سیاه و سفید تقریباً جلوی چشم ما می‌رقصد. یک آشپزخانه امروزی با تصویر متحرک خود از ما استقبال می‌کند. کاشی پشتی و رومیزی سنگ اسلب سیاه با تصویر اصیل خود ترکیب می‌شود، در حالی که لوازم مشکی با دستگیره مشکی جفت می‌شوند.

آشپزخانه با میزهای برنزی و میزهای مرمری

آشپزخانه با میزهای برنزی و میزهای مرمری

هارمونی فوق‌العاده کابینت‌های سفید آشپزخانه با کفپوش‌های چوبی همیشه نمای طبیعی را آشکار کرده و در عین حال به گرمی از ما استقبال می‌کند. کنتراست ساده‌ای که توسط دسته‌های سیاه ساده روی کابینت‌های سفید آشپزخانه ایجاد می‌شود، فضایی مینیمال و شیک به آشپزخانه می‌بخشد.

کابینت آشپزخانه با پنل‌های برجسته سفید با دستگیره طلایی و شیشه‌ای

کابینت آشپزخانه با پنل‌های برجسته سفید با دستگیره طلایی و شیشه‌ای

رنگ طلایی برای کابینت‌های آشپزخانه با پنل‌های برجسته سفید مناسب است و وقتی از آن‌ها با رنگ طلایی و سفید استفاده می‌کنید، آشپزخانه هم پویا و هم شیک به نظر می‌رسد.

دستگیره کابینت طلایی برای کابینت‌های سفید و سطوح چوبی

دستگیره کابینت طلایی برای کابینت‌های سفید و سطوح چوبی

متریال طلایی در جدیدترین طرح‌های آشپزخانه سفید جایگاه قابل توجهی دارد. بهترین بخش این است که هماهنگی باورنکردنی با جنس چوب ایجاد می‌کند. این هارمونی ظرافت را به محیط می‌بخشد. در این آشپزخانه نیز هارمونی و ظرافت کاملی را می‌بینیم که رنگ طلایی دستگیره برای کابینت سفید و چوب ایجاد شده است.

طراحی آشپزخانه سنتی با کاشی پشتی خاکستری و میز جزیره‌ای آبی

طراحی آشپزخانه سنتی با کاشی پشتی خاکستری و میز جزیره‌ای آبی

احساس گرما در محیط به طور طبیعی از کفپوش‌های چوبی و کابینت‌های آشپزخانه با پنل‌های برجسته آبی ایجاد می‌شود. در حالی که این هارمونی آشپزخانه را تغییر می‌دهد، پنل با برجستگی‌های سفید، ظاهری مدرن به کابینت آشپزخانه بادستگیره نیکل برس داده شده می بخشد.

سخن پایانی

انتخاب دستگیره برای کابینت سفید همیشه جزء کارهای سخت بوده است. در زمان انتخاب انواع دستگیره کابینت باید یک دید کلی از آشپزخانه خود داشته باشید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. در اینجا ما به 30 ایده مختلف دستگیره برای کابینت سفید اشاره کرده‌ایم. شما در زمان انتخاب باید می‌توانید از این ایده‌ها کمک بگیرید و بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

اگر هم به رنگ سفید در آشپزخانه علاقه دارید، می‌توانید مقاله دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید را با 38 ایده مشاهده کنید.

.

منبع: backsplash.com

5/5 - (1 امتیاز)
محصولات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مقالات

زیباهاوس