دستگیره کابینت لوکس

دستگیره کابینت لوکس: میتوان  گفت مهم ترین قسمت هر خانه آشپزخانه است و به عبارتی آشپزخانه قلب خانه است. به دلیل مهم بودن آشپزخانه در بین سایر قسمت های منزل توجه به سبک چیدمان آشپزخانه و چیدمان اصلی آن میتواند تاثیر بسزایی بر روی زیبایی و انرژی دریافتی از منزل داشته باشد.

یکی از مهم ترین اجزا تشکیل دهنده اشپزخانه کابینت ها هستند و از آنجایی که آشپزخانه با اتاق نشیمن منزل در ارتباط است، سبک کابینت های انتخاب شده برای آشپزخانه باید متناسب با سبک چیدمان سایر قسمت های منزل باشد. به این منظور که اگر سبک چیدمان منزل شما کلاسیک است در اشپزخانه خود سعی کنید از کابیت هایی در همین سبک استفاده کنید یا اگر سبک چیدمان منزل شما مدرن، اسپرت، ستنی یا…. است باید از کابینت هایی در همین سبک برای نصب در آشپزخانه استفاده کنید تا سبک چیدمان در سراسر منزل شما یکسان باید و تضادی در آن وجود نداشته باشد.

بعد از نصب کابینت ها باید به این توجه داشته باشید که برای نصب هر نوع کابینت باید از نوع دستگیره ایی برای آن کابینت استفاده کنید. انتخاب دستیگره درست برای کابینت باعث زیبا تر به نظر دیده شدن کابینت های شما و در نتیجه زیبا تر به نظر رسیدن چیدمان آشپزخانه شما میشود.

شما با جستجو در قسمت دستگیره های کابیت زیبا هاوس با مشاهده انواع دستگیره کابینت میتوانید یک نوع دستیگره کابینت لوکس را برای کابینت های خود انتخاب نمایید. همچنین میتوانید با تماس با شماره ما در زیبا هاوس از لیست آخرین قیمت قیکت های ارائه شده در رابطه با دستگیره لوکس انتخابی خود با خبر شوید و آن را بصورت آنلاین سفارش دهید: 02176793971، 02176793973

 

برسی انواع دستگیره های کابینت در زیبا هاوس

 

دستیگره های کابیت در مدل های مختلفی تولید میشوند که شما با توجه به سبک کابینیت که از آن استفاده کرده اید باید بهترین نوع دستیگره کابینت را انتخاب کنید تا زیبایی کابینت شما حفظ و دو چندان شود. در ادامه قصد داریم چند نوع دستگیره کابینت لوکس موجود در زیبا هاوس را بررسی نماییم:

دستیگره کابینت تک پیچ:

دستیگره کابینت تک پیچ تنها با یک پیچ به بدنه کابینت متصل میشود. ممکن است دستیگره های تک پیچ با نام دستگیره های دکمه ایی نیز در بازار شناخته شوند. دستیگیره های تک پیچ در اشکال مختلف دایره ایی، بیضی و مربع قابل تهیه و نصب بر روی کابینت ها هستند.

 

دستگیره کابینت دو پیچ:

دستیگره کابینت دو پیچ را میتوان جز یکی از پر فروش ترین نوع دستیگره های کابیت در نظر گرفت. نام دیگر دستیگره های دو پیچ که با آن شناخته میشوند دستگیره خطی است. دستگیره های دو پیچ اگر به درستی و با توجه به سبک کابینت شما انتخاب شود میتواند نوعی دستگیره کابینت لوکس به حساب بیاید.

لازم به ذکر است تمامی دستگیره های دو پیچ از لحاظ اندازه طبق استاندارد مشخصی ساخته میشوند.

 

دستیگره کابینت توکار:

دستگیره توکار همانطور که از نامش پیداست در داخل کابینت قرار میگیرد. دستگیره های توکار تاثیر زیادی در شیک تر نشان دادن فضا دارند. دستگیره های توکار در سایز های مختلف موجود و قابل تهیه هستند.

 

دستگیره کلاسیک:

از جمله دلایل محبوبیت دستگیره کلاسیک در بین مشتریان این است ک این نوع دستگیره در اشکال و مدل های مختلف تولید میشوند و تهیه کنندگان با هر سلیقه ایی که داشته باشند میتوانند از بین انواع مختلف دستگیره های کلاسیک، یک دستگیره کابیت لوکس را برای کابینت خود انتخاب نمایند.

دستگیره های کلاسیک با طرح های گوناگونی که بر روی آن هک شده جلوه ایی ویژه به کابینت های شما میدهد.

 

دستگیره سرامیکی:

دستگیره سرامیکی از ترکیب فلز و سرامیک ساخته شده است و میتوان گفت نسبت به سایر دستگیره ها حس بهتر را به فضایی که در آن مورد استفاده قرار میگیرد القا میکند.

دستگیره سرامیکی دارای یک بخش فلز یک یک بخش سرامیکی میباشد. بخش سرامیکی در وسط قرار دارد و معمولا رو آن طرح های مختلفی حکاکی شده است.

 

دستیگره مدرن:

دستگیره مدرن از آن مدل دستگیره هایی است بیشتر در مدل خطی موجود است و همانطور که از اسمش پیداست مناسب برای انواع کابینت های مدرن است.

 

اگر شما به دنبال تهیه دستگیره کابینت لوکس هستید به شما پیشنهاد میشود تا از انواع دستیگره های کابینت که جز یکی از مهم ترین یراق آلات کابینت محسوب میشوند دیدن فرمایید.

همچنین شما میتوانید از طریق تماس با ما از جدید ترین لیست قیمت ها در رابطه دستگیره کابیت لوکس با خبر شوید و همچنین میتوانید از طریق سایت زیبا هاوس سفارش خود را در این رابطه بصورت آنلاین ثبت کنید.02176793971 ، 02176793973

به این صفحه امتیاز دهید
محصولات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مقالات

زیباهاوس