قیمت و خرید اکسسوری آشپزخانه

اکسسوری و وسایل آشپزخانه

قیمت و خرید اکسسوری آشپزخانه: آشپزخانه جز یکی از مهم ترین قسمت های هر خانه محسوب میشود به طوری اصطلاحا گفته میشود که آشپزخانه قلب هر خانه است. به دلیل مهم بودن تاثیر سبک چیدمان آشپزخانه، یکی از دغدغه های مهم افراد در هنگام چیدمان منزل چینش آشپزخانه است به طوری که سعی میکنند از عکس های ژورنال مختلف، اکسسوری آشپزخانه و نظر طراحان استفاده کنند.

اکسسوری آشپزخانه یکی از مواردی است که نقش مهمی در سبک و دکوراسیون آشپزخانه دارد به طوری که اکسسوری ها علاوه بر تاثیر داشتن بر چیدمان و زیبایی یک وسیله بسیار کاربردی نیز محسوب میشوند. اکسسوری آشپزخانه دارای انواع مختلفی است که شما میتوانید با توجه به نوع چیدمان آشپزخانه و نیازهایی که در آشپزخانه دارید آن ها را تهیه و استفاده کنید.

برای اطلاع از قیمت انواع اکسسوری آشپزخانه و ثبت سفارش غیرحضوری آن ها از طریق شماره های درج شده میتوانید با کارشناسان فروش در زیبا هاوس در ارتباط باشید و جهت دریافت راهنمایی در خصوص خرید اکسسوری مناسب از آن ها مشاوره دریافت کنید: 02176793971

 

قیمت و خرید اکسسوری آشپزخانه
قیمت و خرید اکسسوری آشپزخانه

اکسسوری آشپزخانه چیست؟

شاید خیلی اوقات به فکر تغییر دکوراسیون آشپزخانه خود افتاده باشید و این گونه در نظر داشته باشید که تغییر سبک دکوراسیون این محل میتواند باعث زیبا تر نشان دادن آن و هماهنگی آن با سایر بخش های منزل شود یا گاهی اوقات متوجه این شده باشید که برای قرار دادن برخی از وسایل در آشپزخانه فضای کاری در اختیار ندارد و با حجم زیادی از وسایل پراکنده مواجه خواهید شد.

یکی از راه حل های این دو مشکل تهیه اکسسوری اشپزخانه است که نقش بسزایی در بهتر کردن یا تغییر سبک چیدمان شما و کمک به نظم دهی و خلاص شدن از وسایل اضافی و پراکنده به شما میکند.

در واقع در رابطه با اکسسوری آشپزخانه میتوان این گونه گفت که بسیاری از افراد به دنبال داشتن فضای آشپزخانه زیاد جهت آسان تر و سریع تر پیش رفتن کارهای خود هستند که در این حالت نصب و استفاده از اکسسوری به آن ها این کمک را میکند تا فضای خود را بهینه کنند و فضایی بزرگ تر برای خود بسازند.

اکسسوری های آشپزخانه دارای مدل ها جنس های گوناگون هستند که شما با توجه با کاربرد آن ها و نیاز خود میتوانید بهترین نوع را برای خود انتخاب کنید.

بررسی انواع اکسسوری آشپزخانه

شما با توجه به هر سبک چیدمان و سلیقه ایی دارید میتوانید اکسسوری آشپزخانه مدنظر را برای بخشهای مختلف آشپزخانه تهیه کنید زیرا شما بعد از تصمیم به خرید اکسسوری آشپزخانه با طیف وسیعی از انواع مدل های آشپزخانه مواجه خواهید که انتخاب را برای شما آسان تر میکند.

 

قیمت و خرید اکسسوری آشپزخانه
قیمت و خرید اکسسوری آشپزخانه

 

ترولی آشپزخانه:

ترولی آشپزخانه از جمله اکسسوری های آشپزخانه است باعث ایجاد یک نظم فوق العاده در فضا میشود و محل قرار گیری بسته به سلیقه و فضای در دسترس شما میتواند داخل بیرون یا داخل کابینت باشد.

برای تهیه ترولی نیازی به نگرانی در رابطه با فضای در دسترس خود ندارید زیرا ترولی ها مناسب برای انواع مکان ها و کابینت ها هستند.

سطل زباله آشپزخانه:

سطل زباله آشپزخانه از جمله اکسسوری های آشپزخانه است که در طرح ها، اندازه ها و رنگ های گوناگون موجود و قابل تهیه است و شما میتوانید آن زا طبق سلیقه خود تا بصورت ست با مدل دیگر اکسسوری های آشپزخانه خود تهیه کنید.

شما در هر قسمت از آشپزخانه که خواستید میتوانید سطل زباله را قرار دهید به این منظور که این اکسسوری میتواند بیرون یا درون کابینت های آشپزخانه خود قرار دهید.

سبد ریلی آشپزخانه:

سبد ریلی آشپزخانه جز یکی از اکسسوری هایی است باعث ایجاد یک نظم فوق العاده در آشپزخانه شما به ویژه داخل کابینت ها میشود و میتوان گفت سبد ریلی کی از مهم ترین و کاربردی ترین اکسسوری های داخل کابینت محسوب میشود.

شما میتوانید با توجه به سلیقه خود هر نوع سبد ریلی در هر جنسی که خواتسید تهیه کنید همچنین لازم به ذکر است سبد ریلی دارای اندازه های مختف مناسب برای انواع مدل های کابینت با هر مقدار فضای داخلی میباشند.

 

قیمت و خرید اکسسوری آشپزخانه
قیمت و خرید اکسسوری آشپزخانه

سبد البسه:

هیچ شخصی دوست ندارد در هنگام گذر از کنار ماشین لباسشویی با حجم انبوهی از لباس های چرک و شسته نشده که بر روی زمین رها شده اند مواجه شود زیرا این کار میتواند باعث بوجود آوردن جلوه ایی بسیار بد برای آشپزخانه شود

یکی از راهکاری های این مشکل تهیه و اسفاده از سبد البسه است به منظور که شما میتوانید لباس های چرک و نشسته خود را در سبد البسه قرار دهید تا در زمان مناسب به شست وشو آن ها بپردازید. سبد الیته با توجه به مدا و انازه ایی که تهیه میشود میتواند در مکان دلخواه شما در آشپزخانه قرار بگیرد.

جهت تهیه غیر حضوری هر یک از اکسسوری های آشپزخانه ذکر شده و اطاع از قیمت های ان میتوانید از طریق شماره درج شده با ما در زیبا هاوس در ارتباط باشید:02176793971

5/5 - (1 امتیاز)
محصولات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مقالات

زیباهاوس